MUUTUS ALGAB VAID ÜHEST OTSUSEST

Olen juhtimiscoach ja AoEC coachingu programmide koolitaja EBS’s.

Toetan Sind, kui soovid saada paremaks juhiks – oled valmis kasvama ja vajad sel teel kaasamõtlejat, fookuse hoidjat, selguse loojat, toetajat ja utsitajat! Mind motiveerib rõõm tulemustest, mida minu pakutav väljakutsete ja toetuse tasakaal on mu paljudele klientidele toonud.

Ühendan oma töös pikaajalise juhikogemuse ja sügava huvi inimese vastu.

Isiklik juhikogemus aitab mul mõista oma klientide väljakutseid. Olen töötanud 20 aastat Eesti suuremate meediaettevõtete juhatustes, olen juhtinud strateegilisi muudatusi, kaasajastanud ärimudeleid ning töötanud välja turundusstrateegiaid. Olen kogenud nii suuri ōnnestumisi kui pōrumist. Ja tean isiklikust kogemusest coacheena, kui palju kōrgemaid mägesid tänu coachingusuhtele saab vallutada ja kui palju pehmemad on langemised.

Tean, et juhtidena oleme me sageli üksi ja usun, et toetava ja hinnanguvaba mõtlemisruumi kujundamine on parim kingitus, mida oma kliendile anda saan. Olin juhina ja olen ka coachina eesmärgile, lahendustele ja elluviimisele suunatud.

Minu kui coachi tugevuseks on ka huvi ja head teadmised inimese käitumise, mõtlemise ja tunnete põhjuste ning tähenduse kohta. See aitab kasvatada klientide eneseteadlikkust, avada nende potentsiaal ja tuua välja nende parim mina.

Olen coachina töötanud rohkem kui 130 juhiga, õppejõuna jaganud coachinguoskuseid ja -mõtteviisi pea 700 huvilisega. Lisaks olen EBS Executive Education partneri ja juhtivõppejõuna loonud ja vedanud arvukaid leadership programme juhtidele. Olen kolumnist Eesti suurimas nädalakirjas Eesti Ekspress ning ajakirjas Edasi.

Olen omandanud pädevused kõrgeima taseme juhtimis- ja teamcoachingus ning gestalt-teraapias (AoEC, TCI ja GIS sertifikaadid). Teamide tulemuslikkuse tõstmiseks kasutan maailma tunnustatuima teamcoachingu koolitusorganisatsiooni Team Coaching International metoodikat. Mind on tunnustatud Professional Certified Coachi (PCC) akrediteeringuga.