MUUTUS ALGAB VAID ÜHEST OTSUSEST

Olen juhtimis-coach ja AoEC coaching-programmide õppejõud Estonian Business Schoolis (EBS).

Toetan Sind, kui soovid saada paremaks juhiks – oled valmis kasvama ja vajad sel teel kaasamõtlejat, fookusehoidjat, selguse loojat, toetajat ja utsitajat.
Minu eesmärk coachina on pakkuda Sulle sobivas tasakaalus toetust ja väljakutseid, et näeksid reaalset arengut ja tulemusi.

Tänu pikale juhikogemusele ja psühholoogia teadmistele mõistan hästi klientide väljakutseid. Olen töötanud 20 aastat Eesti suuremate meediaettevõtete juhatustes, juhtinud strateegilisi muudatusi, kaasajastanud ärimudeleid ning töötanud välja turundusstrateegiaid. Kogenud nii suuri ōnnestumisi kui ka pōrumist. Näen, kuidas coaching aitab väga erineva profiili ja valdkondade juhtidel vallutada kõrgemaid mägesid ning pehmendada languseid.

Olen läbinud mitmeid AoEC coaching’u-programme ning jätkan õpingud Londonis AoEC Advanced Practitioner Diploma in Executive Coaching programmis.

Minu tugevus coach’ina on teadmised psühholoogiast. Õpin Taanis psühholoogiat, et aidata inimestel kasvatada eneseteadlikkust, avada igaühe potentsiaal ja tuua välja parim versioon endast.

Olen International Coach Federation’i ja selle Eesti allorganistatsiooni liige.

Oman rahvusvahelist sertifikaati ICF ACC (Associated Certified Coach).