MUUTUS ALGAB VAID ÜHEST OTSUSEST

Olen juhtimiscoach ja AoEC coachingu programmide õppejõud EBS’s.

Toetan Sind, kui soovid saada paremaks juhiks – oled valmis kasvama ja vajad sel teel kaasamõtlejat, fookuse hoidjat, selguse loojat, toetajat ja utsitajat! Mind motiveerib rõõm tulemustest, mida minu pakutav väljakutsete ja toetuse tasakaal on mu paljudele klientidele toonud.

Ühendan oma töös pikaajalise juhikogemuse ja sügava huvi inimese vastu.

Isiklik juhikogemus aitab mul mõista oma klientide väljakutseid. Olen töötanud 20 aastat Eesti suuremate meediaettevõtete juhatustes, olen juhtinud strateegilisi muudatusi, kaasajastanud ärimudeleid ning töötanud välja turundusstrateegiaid. Olen kogenud nii suuri ōnnestumisi kui pōrumist. Ja tean isiklikust kogemusest coacheena, kui palju kōrgemaid mägesid tänu coachingusuhtele saab vallutada ja kui palju pehmemad on langemised.

Tean, et juhtidena oleme me sageli üksi ja usun, et toetava ja hinnanguvaba mõtlemisruumi kujundamine on parim kingitus, mida oma kliendile anda saan. 

Olin juhina ja olen ka coachina eesmärgile, lahendustele ja elluviimisele suunatud.

Minu kui coachi tugevuseks on ka huvi ja head teadmised inimese käitumise, mõtlemise ja tunnete põhjuste ning tähenduse kohta.  See aitab kasvatada klientide eneseteadlikkust, avada nende potentsiaal ja tuua välja nende parim mina.

Olen coachina töötanud rohkem kui 100 juhiga, õppejõuna jaganud coachinguoskuseid ja  -mõtteviisi pea 400 huvilisega. Mul on Advanced Practitioner Diploma in Executive Coaching (AoEC, Inglismaa) ja Gestalt Practitioner Diploma (GIS, Taani) sertifikaadid.

Olen Professional Certified Coach (PCC) ning kuulun nii Eesti kui International Coaching Federation (ICF) liikmeskonda.